PASLAUGOS DAUGIABUČIAMS

Męs Jums siūlome :

Daugiabučių laiptinių dezinfekciją nuo COVID-19

Kenkėjų naikinimą:

Daugiabučių rūsiuose; (graužikai, tarakonai,blusos)

Prieigose; (vapsvos,širšės,širšuolai)

Individualiuose butuose; (blakės,tarakonai)

Visų butų kompleksišką kenkėjų naikinimą; ( blakės,tarakonai)

.Esame lankstūs, kiekvieną situaciją sprendžiame individualiai,prisitaikome prie kliento norų bei poreikių. 

 

Tarakonai, žiurkės, pelės, blusos,blakės ar širšės – tai kenkėjai, kurių kaimynystės nenori nė vienas gyventojas. 

 

Profesionalias paslaugas teikiame :

Įmonėms administruojančioms daugiabučius   ;

Bendrijų valdomiems daugiabučiams;

 

Graužikai.Pastebėjus graužikus, reikėtų nedelsiant juos naikinti, kadangi tiek pelės, tiek žiurkės labai gajos ir daugelis iš jų platina net mirtinas ligas. Labai svarbu nustatyti graužikų kelius, mėgstamas vietas, rasti lizdus ir parinkti tinkamas naikinimo priemones, kad kova su graužikais atneštų norimų rezultatų

Tarakonai. Prasidėjus šildymo sezonui, daugiabučių namų gyventojai neretai susiduria su laiptines ir butus okupuojančiais tarakonais, kurie suaktyvėja esant aukštesnei nei įprasta temperatūrai. Nenaikinami tarakonai sparčiai dauginasi, platina pavojingas ligas, todėl tarakonus naikinti būtina.

Blusos. Šie kenkėjai plinta labai dideliu atstumu, kadangi blusų patelių padėti kiaušinėliai dažniausiai nuo žmogaus ar gyvūno odos nukrenta ant žemės: pagalvių, kilimų, baldų, grindų ir kitų paviršių. Blusos aptinkamos rūsiuose,sandėliukuose,laiptinėse. Visur,kur apsilanko benamė katė, kurios kailyje krebžda blusos, atsiranda didelė tikimybė kenkėją parsinešti į namus. Blusa ant žmogaus gali užšokti tiesiog laiptinėje.

Blakes išnaikinti be profesionalų pagalbos yra labai sunku,o dažnai ir neįmanoma. Jokia aerozolinė priemonė nėra veiksminga prieš šiuos gyvius. Bute esant dideliam blakių užkrėstumui, blakės pradeda migruoti,ko pasekoje jos gali išplisti į kitus butus. Tuomet reikalingas kompleksiškas blakių naikinimas siekiant geriausių rezultatų.

Širšės ir vapsvos itin aktyvios būna rugpjūčio pabaigoje, tuo metu jų kolonijos pasiekia beveik maksimalų savo dydį. Vapsvos ir širšės yra fiziškai pavojingos žmogui – jų įgėlimai skausmingi ir kelia grėsmę alergiškiems žmonėms. Dar blogiau, jei susidūrėte su širšuolais, kurie suerzinti gali pulti žmogų. Širšuolų nuodams alergiškas žmogus gali mirti ir nuo vieno įgėlimo. 

 

UAB NAIKINTA naudoja tik kokybiškus,Lietuvoje autorizuotus produktus, todėl galime garantuoti atliktų darbų efektyvumą , mūsų prioritetai ilgalaikis bendradarbiavimas bei rekomendacijos,todėl paslaugas atliekame kokybiškai ir patikimai. 

Susisiekite, mūsų konsultacija visada nemokama