SKRUZDĖLĖS

KOKIAS PROBLEMAS KELIA SKRUZDĖLĖS?

Lietuvoje dažniausiai pasitaiko trys skruzdėlių rūšys: juodosios (sodinės), faraoninės ir raudonosios ugninės. 

Juodosios skruzdėlės dažniausiai sutinkamos sode, jos ardo dirvožemį, reljefą, kenkia estetiniam vaizdui, iškelia trinkeles, ant augalų neša amarus, dažnai kanda gyventojams. 

Faraoninės skruzdėlės, kurios veisiasi žmonių namuose, ypatingai mėgsta antisanitarines sąlygas ,minta maisto likučiais ir platina sveikatai pavojingus mikrobus. 

Raudonosiomis ugninėmis dažniausiai skundžiasi netoli miškų įsikūrę gyventojai ar gamtoje poilsiaujantys žmonės. Ugninės skruzdėlės gelia gyvūnams ir žmonėms, jų įgėlimas – ypač skausmingas.

Skruzdėlių naikinimas turėtų būti atliekamas kaip įmanoma greičiau.

PREVENCIJA

Užtaisykite visus plyšius namo pamatuose, kad skruzdėlės neįsirengtų ten savo kolonijos. Reguliariai valykite virtuvės baldų paviršius, grindis, bei kampus kad skruzdės neaptiktų maisto likučių. 

Gyventojai dažnai renkasi netinkamas naikinimo priemones: pila karštą vandenį į skruzdėlių urvelius, žemę purškia įvairiais chemikalais, barsto boro rūgštį ir kt. Deja, liaudies būdai būna neefektyvūs – netinkamomis priemonėmis yra sunaikinama tik dalis skruzdėlių darbininkių. 

 

KODĖL UAB “NAIKINTA”?

Mūsų specialistai naudoja tik profesionalias priemones sukurtas skruzdžių naikinimui. Todėl skruzdžių naikinimas yra efektyvus, sunaikinamos skruzdžių motinėlės,ko pasekoje žūsta ir visos darbininkės. 

Atvykstame Jums patogiu laiku, padėsime greitai ir kokybiškai išspręsti problemą.

Susisiekite, mūsų konsultacija visada nemokama