TARAKONAI

Kokias problemas sukelia tarakonai?

Tarakonai sukelia nemalonius pojūčius dėl savo išvaizdos ir yra pavojingi sveikatai. Didžiausias pavojus kyla namuose, kuriuose yra vaikų, pagyvenusių žmonių ar ligonių, kadangi šie kenkėjai perneša salmoneliozę, dizenteriją, gastroenteritą, šiltinę ir kt. Tarakonų naikinimas yra būtinas, nes prie palankios temperatūros tarakonai greitai dauginasi,vos per kelis mėn. Jūsų namuose jau gali būti šimtai tarakonų. 

Kur slepiasi tarakonai?

Tarakonai aktyviausi naktį. Jei pastebėjote virtuvėje, vonios kambaryje bėgiojančius rudos ar juodos spalvos 1-3 centimetrų ilgio vabzdžius, tikėtina, kad problema jau labai rimta.

Prūsokams būdingas naktinis gyvenimas. Jie vengia šviesos, tačiau jau prieblandoje būna labai aktyvūs, o kai prisiveisia labai daug, pasirodo ir dieną. Šviesoje prūsokai slapstosi drėgnose vietose, po šaldytuvais, virtuvės spintelėmis, akvariumais, grindų ir sienų plyšiuose, įvairiose elektros įrangos ertmėse ir kt. 

tarakonus naikinti būtina, net jei pastebimas pavienis vabzdys. Be maisto tarakonai gali išgyventi iki 6 mėnesių

Prevencija

Atitraukite visas spinteles, viryklę, šaldytuvą ir kitus prietaisus bei baldus virtuvėje bei viską labai kruopščiai išvalykite.Užsandarinkite visus įmanomus tarakonų kelius: pradėkite nuo plyšių, esančių sienose, prie grindų, aplink grindjuostes, elektros lizdus.

Kodėl UAB “NAIKINTA”?

UAB „Naikintos”  paslauga yra greita, veiksminga ir visiškai saugi Jūsų šeimai bei naminiams gyvūnams. Priemonės, kurias naudojame tarakonų naikinimui, yra nepavojingos žmogaus sveikatai, todėl Jums nereikės išeiti iš namų ar nuolat laikyti pravirus langus, baiminantis pakenkti savo ir šeimos narių  sveikatai.

Susisiekite, mūsų konsultacija visada nemokama