PASLAUGOS ŪKIAMS

Kenkėjų kontrolė užima ypač svarbią vietą gaminamo bei sandėliuojamo produkto ar teikiamos paslaugos kokybės užtikrinime. Kenkėjų naikinimas ne tik sumažina ekonominius nuostolius dėl sugadintų produktų, bet ir užkerta kelią ligų plitimui.

Nesvarbu kokiame žemės ūkio sektoriuje Jūs specializuojatės, UAB NAIKINTA specialistai visada pasiruošę  Jums patarti ir suteikti aukščiausio lygio kenkėjų kontrolės paslaugas.

 

Žemės ūkio kenkėjų kontrolė apima šias sritis :

Graužikų kontrolė (deratizacija)- tai  priemonių kompleksas,apimantis graužikų stebėjimą, jų atbaidymą,naikinimą, naudojant įvairias priemones ir metodus. 

Vabzdžių kontrolė (dezinsekcija)-priemonių kompleksas apimantis vabzdžių stebėjimą,atbaidimą, naikinimą naudojant įvairias priemones ir metodus.

Sandėliuojamos produkcijos kenkėjai (dezinsekcija)- kurie gali užkrėsti sandėliuojamą produkciją: straubliukai, milčiai, skaptukai, aruodvabaliai, ugniukai, kandys, erkutės. 

Dezinsekcija gali būti vykdoma bet kokio tipo sandėliuose ar bokštinėse talpyklose,elevatoriuose,džiovyklose ir kt.

Dėl užkrėstos produkcijos įmonės patiria didelius nuostolius. Kenkėjų kontrolės specialistai atkreipia dėmesį, jog būtina imtis prevencinių priemonių, siekiant apsaugoti savo produkciją, o jei jau ji užkrėsta, nedelsiant naikinti kenkėjus, kad būtų užkirstas kelias dar didesnei žalai.

Susisiekite, mūsų konsultacija visada nemokama