VAPSVOS IR ŠIRŠĖS

KOKIAS PROBLEMAS SUKELIA VAPSVOS IR ŠIRŠĖS?

Širšės ir vapsvos itin aktyvios būna rugpjūčio pabaigoje, tuo metu jų kolonijos pasiekia beveik maksimalų savo dydį. Vapsvos ir širšės yra fiziškai pavojingos žmogui – jų įgėlimai skausmingi ir kelia grėsmę alergiškiems žmonėms. Priešingai nei bitės, kurios po pirmo įgėlimo numiršta, vapsvos ir širšės gali gelti daugybę kartų. Dar blogiau, jei susidūrėte su širšuolais, kurie suerzinti gali pulti žmogų. Širšuolų nuodams alergiškas žmogus gali mirti ir nuo vieno įgėlimo. 

 

PREVENCIJA

Širšių ir vapsvų naikinimas tūrėtų būti patikėtas specialistams, imantis mėgėjiškų priemonių, kyla rizika, kad vapsvas bei širšes suerzinsite ir jos ims dar agresyviau pulti žmones. Jokiu būdu negalima judinti jų lizdo, kol širšės yra aktyvios, t. y. dienos metu. Nerekomenduotina ant jų purkšti įvairių priemonių, įsigytų parduotuvėse, nes jų poveikis yra trumpalaikis ir dažnai tik suerzina vabzdžius. Geriausias būdas atsikratyti vapsvų ir širšių – iškart kreiptis į kenkėjų kontrolės specialistus.

 

KODĖL UAB „NAIKINTA“?

Širšių bei vapsvų naikinimas nėra eilinė užduotis,tam reikalingi specialūs apsauginiai kostiumai, speciali technika bei medžiagos skirtos vapsvų ir širšių naikinimui. Todėl męs galime garantuoti jog mūsų darbai bus atlikti greitai bei kokybiškai.

Susisiekite, mūsų konsultacija visada nemokama