VERSLUI

Kenkėjų kontrolė – tai veiksnys, užimantis ypač svarbią vietą gaminamo produkto ar teikiamos paslaugos kokybės užtikrinime ir naudojamas, kaip sistema, apimanti profilaktines ir intervencines priemones bei skirta apsaugoti, stebėti, įvertinti, konsultuoti, siekiant, kad kenkėjai nekeltų rimtų problemų.

DEZINFEKCIJA DEZINSEKCIJA DERATIZACIJA atliekama visoms įmonėms, įstaigoms, organizacijoms bei kitoms institucijoms, kuriose Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka turi būti atliekama kenkėjų kontrolė.

  • Profilaktinė kenkėjų kontrolė ir naikinimas pagal ilgalaikes sutartis.
  • Vykdomos vienkartinės deratizacijos, dezinsekcijos, dezinfekcijos paslaugos.

 

Nepaisant kokią veiklą vykdote (maisto gamyba ar perdirbimas, visuomeninis maitinimas, sveikatos apsauga, socialinės paslaugos, švietimas, žemės ūkis, viešbučiai, komunalinės paslaugos, biurai ir t.t.) kvalifikuoti specialistai, atvykę pas Jus, atliks profesionalią patalpų apžiūrą, pateiks išsamią analizę apie užkrėstumo lygį parazitais. Naudojame naujausias technologijas ir žmogui nekenksmingas efektyvias medžiagas. 

Atsižvelgdami į įmonės veiklos specifiką, parengsime apsaugos programą prieš kenkėjus, kuri užtikrins ilgalaikę kovos su graužikais ir vabzdžiais prevenciją, užkirs kelią jų plitimui. Tai pat bus tvarkoma dokumentacija, pildomi kenkėjų stebėjimo ir naikinimo darbų  žurnalas, kaip to reikalauja Lietuvos Respublikos teisės aktai.

Susisiekite, mūsų konsultacija visada nemokama