VORAI

KOKIAS PROBLEMAS SUKELIA VORAI?

Nors Lietuvoje vorai yra nepavojingi, tačiau daugumai žmonių šie gyviai sukelia nemalonius pojūčius, taip pat nemažai žmonių kurie vorų bijo paniškai. O kur dar ir estetinis vaizdas- voratinkliai bei vorų išmatos ant namų sienų,pastogėse, ant informacinių stendų,vaizdo kamerų ir pan. Atvėsus orams vorai lenda i pastatą, ieško šiltos,tamsios bei nuošalesnės vietos. Vorų naikinimas iš išorės yra labai veiksmingas būdas atsikratyti šių nepageidaujamų „svečių“. 

 

Prevencija 

Vorų greičiausiai patys visų neišgaudysite, o jei jų nebijote,palikite vorus ramybėje. Tačiau jei bijote vorų,  sumažinti jų galimybes patekti į vidų galite. Pirmiausiai, tiek pastato išorėje,tiek viduje šalinkite vorų voratinklius. Taip pat, užsandarinkite langų,durų plyšius. Reguliariai siurbkite.

 

Kodėl UAB „NAIKINTA“?

UAB „NAIKINTA“ specialistai turi profesionalių būdų kaip apsaugoti Jūsų namus ar įmone nuo vorų. Naudojame profesionalias priemones vorų naikinimui, ko pasekoje žūsta visa populiacija, taip pat mūsų naudojami preparatai turi išliekamajį poveikį, todėl apie vorus galėsite pamiršti ilgam. 

Susisiekite, mūsų konsultacija visada nemokama